PŮJČOVNA

Nářadí, těžká technika, přeprava

Půjčujeme běžné i speciální nářadí. Vše potřebné u nás najdou stavaři, zámečníci, truhláři a jiné obory stavebnictví. Disponujeme těžkou hutnící technikou Wacker Neuson kolovým smykem řízeným nakladačem Bobcat S 175 a pásovým bagrem Wacker Neuson ET18.

Pro přepravu těžké techniky můžeme nabídnout vleky do 3.5t nebo dodání techniky až na Vaši stavbu.

NÁŘADÍ, TECHNIKA A VYBAVENÍ

Vše, co potřebujete pro vaši práci

Těžká technika

Potřebujete hutnicí techniku nebo bagr? Pak jste na správném místě. Disponujeme těžkou hutnící technikou Wacker Neuson - vibrační pěchy a vibrační desky od 60kg do 500kg, kolovým smykem řízeným nakladačem Bobcat S175pásovým bagrem Wacker Neuson ET18. Kromě standartní výbavy nakladače- lžíce a vidlí jsme schopni nabídnout i půdní vrták od 300 do 800mm. 

NÁŘADÍ PRO KUTILY I PROFÍKY

Ať jde práce lépe od ruky

Běžné i speciální nářadí

Naše půjčovna disponuje širokou škálou ručního, elektrického a motorového nářadí. S ním opravíte nejen plot, ale i postavíte dům, vyměníte rozvody energií, připravíte podklady pod dlažby ale i opravíte fasádu. K veškerému nářadí navíc poskytujeme plný servis.

Čistící stroje a další vybavení

Půjčujeme stroje pro čištění koberců a čalounení, parní čitiče a průmyslové vysavače pro hrubý úklid,

V nabídce máme vybavení pro výškové práce a práce prováděné horolezeckou technikou. Sedáky, lana, karabiny pracovní přilby sedačky pádové brzdy aj.

 
 
Půjčte si od nás

Domluvte se na půjčení nářadí, strojů a dalšího vybavení. Zavolejte na číslo 0420 602 282 459 nebo nám napište prostřednictvím kontaktního formuláře.

Vše, co potřebujete, vám přichystá a předá náš pracovník.

*Do formuláře uveďte všechny informace. Děkujeme.

Vaše zpráva byla odeslána. Ozveme se vám co nejdříve.

PODMÍNKY

PŮJČOVNY

Při zapůjčení fyzické osobě požadujeme předložení dvou platných dokladů a dále složení zálohy dle platného ceníku.

U dlouhodobých pronájmů ( více než 7 dní i platbu předem )
V případě, že je pro obsluhu stroje nezbytný strojnický průkaz je             vhodné ho předložit při předání / převzetí  strojem                 
( jedná se především o bagry a nakladače, Pro komerční práci s motorovou pilou a křovinořezem je strojnický průkaz taktéž nezbytný )


Při zapůjčení právnické osobě požadujeme předložení dvou platných dokladů osoby, která stroj převezme, a objednávku pronájmu potvrzenou statutárním zástupcem společnosti. Pokud není domluveno jinak vyžadujeme i složení zálohy dle platného ceníku.

Jakýkoliv stroj můžeme po dohodě zapůjčit včetně obsluhy nebo stroj dovézt na požadované místo. Tato služba je možná pouze po předchozí objednávce s několikadenním předstihem.